Jdeme příkladem svým dětem

3. NESSI Family Run

Praha
+420606444133
radka.neubertova@fitin.cz

Registrace na 3.NESSI Family RUN 22.4.2017

Vyplňte všechny členy rodiny včetně jména a datumu narození

POZOR!!! Pokud chcete své rodinné originální startovní číslo s týmovým jménem, je potřeba udělat elektronickou registraci nejpozději do ....... Všichni, co již mají svou registraci, s těmi je již počítáno

 

Podmínky registrace

Pokud se nebudu moci zúčastnit NESSI Family RUN 2017 (dále jen pořadatel), dám pořadateli vědět. Startovní poplatek je nevratný. Pořadatel může udělat vyjímku  ze zdravotních či jiných závažných důvodů.

Dále tímto dovoluji pořadateli, že může použít mé kontaktní údaje, a to pouze pro potřeby spojené s organizací akce (tzn.informovat a kontaktovat ohledně organizačních záležitostí týkajících se závodu NESSI Family RUN).

Tímto také dovoluji, že pořadatel smí použít mé fotky pořízené v průběhu konání celé akce NESSI Family RUN 2017 na oficiálních webových a fb stránkách NESSI Sport a NESSI Family RUN.

Každé dítě, které se zúčastní doprovodného programu, musí mít na sobě startovní číslo z hlavního závodu. Pokud se chcete zúčastnit jen doprovodného programu, musíte na místě  registrace zaplatit poplatek 390,- kde dostanete své startovní číslo, které slouží jako vstupenka na celý program pro děti i dospělé. Na akci není hlídání dětí. Každý zákonný zástupce si zodpovídá za své děti sám. Na místě bude přítomen zdravotník, kterého najdete v místě registrace.